SPECIALISTA NA PROJEKTOVÁNÍ RODINNÝCH DOMŮ

Jak můžu objednat?

půdorys.jpg

Zaujal Vás některý domek a chcete jej objednat?

DŮLEŽITÉ INFORMACE K OBJEDNÁVCE TYPOVÉHO PROJEKTU:

→ Jak mám projekt objednat? Napište objednávku na e-mail chcistavetdum@gmail.com. V objednávce uveďte Vaše jméno (manželé uvádějí obě jména), vybraný typ domku, Vaši adresu trvalého bydliště, Vaše telefonní číslo a mejlovou adresu, číslo parcely a katastrální území, kde budete dům stavět. Vypište rovněž dotazník, který si můžete stáhnout zde na stránce a pošlete jej rovnou s objednávkou. Do 24 hodin Vás kontaktujeme a vše důležité domluvíme telefonicky.

Projekty jsou variabilní, máte možnost výběru konstrukcí základů (běžné základové pásy s deskou, ale také zemní vruty, založení na pásech s pilíři ze ztraceného bednění, založení na základové desce), a výběru vytápění (plyn + radiátory, elektrokotel + radiátory, infratopení, topné fólie). Prosím, v objednávce uveďte Vaši volbu základů a topení, případně jestli vůbec chcete plyn realizovat. Nevíte-li, probereme to telefonicky.

→ Je objednávka projektu závazná? Ano, ve chvíli doručení Vaší objednávky na náš e-mail, vzniká závazný smluvní vztah. Přesto máte právo do 14-ti dnů od objednávky odstoupit, ale v tu chvíli budeme od Vás požadovat smluvní sankci 5000 Kč. Zrušení objednávky do 24 hodin od doručení na náš e-mail je bezplatné.

→ Jak dlouho trvá dodání typového projektu? Standardní doba dodání je 30 kalendářních dnů.

→ Jak je to s placením dodání typového projektu? Po potvrzení Vaší objednávky Vám bude vystavena a zaslána zálohová faktura na částku 5000 Kč. Zbytek částky bude vyúčtován až při dodání projektu. Projekt je zasílán na dobírku nebo doporučeně poštou po doplacení zbývající částky.

→ Kolik paré výkresu obdržím? Standardně 4 paré, další paré lze doobjednat za příplatek.

→ Jakou formou mi bude projekt předán? Nejčastěji posíláme projekt na dobírku. V případech, kdy zákazník zaplatí celou cenu dopředu, posíláme projekty doporučeně poštou nebo osobně předáváme.

→ Můžu si objednat projekt a stavbu stavět svépomocí nebo s jinou firmou? Ano, záleží jen na Vás.

¤

Máte jakýkoli dotaz? Volejte 602 727427 nebo pište na chcistavetdum@gmail.com a my Vám rádi odpovíme.

¤

Potřebujete osobní schůzku a představení jednotlivých domků, případně pomoc s výběrem? Chcete navrhnout domek na míru? Potřebujete poradit s umístěním domku na pozemek? Volejte na tel. 602 727427.

Soubory ke stažení

Objednávka projektu typového domu

 

 

 TOPlist